INFOLINIA: +48 (91) 433 33 33

Bezpieczna internetowa wymiana walut

Wymiana walut online nigdy nie była jeszcze tak bezpieczna, jak przy wykorzystaniu systemu internetowego kantoru wymiany walut KantorDarex.pl. Dzięki nowoczesnej technologii, w połączeniu z doświadczonym i wysoce wykwalifikowanym zespołem specjalistów, internetowy e-kantor wymiany walut KantorDarex.pl zapewnia dla każdego klienta stuprocentową pewność dyskrecji i bezpieczeństwa prowadzonych transakcji. Jeśli chodzi o kursy walut, kantory internetowe posiadają zawsze przewagę nad tradycyjnymi jeśli chodzi o opłacalność.

Kantor internetowy

Wymiana walut online jest tematem coraz bardziej popularnym w Internecie, zwłaszcza w kontekście pracowników zagranicznych oraz swobody przepływu kapitału w ramach Unii Europejskiej. Każdy z klientów korzystających z internetowego kantora wymiany walut KantorDarex.pl może korzystać z systemu poprzez zalogowanie się online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bieżąca aktualizacja kursów walut online w oparciu o prezentowane na giełdzie walutowej FOREX kursy zapewnia zawsze kurs odpowiadający rzeczywistej sile nabywczej danej waluty. Te i wiele innych czynników sprawiają, że internetowy e-kantor KantorDarex.pl jest miejscem unikalnym w sieci, zapewniającym pełne bezpieczeństwo obsługi transakcji oferowanych przez klientów.

Kantor Online

Kantor online Darex zapewnia klientom możliwość definiowania kont odbiorców przelewów bankowych z góry, co umożliwia sprawne i szybkie przesyłanie pieniędzy w różnych walutach pomiędzy osobami najbliższymi – dzięki temu nie ma sytuacji, w której pracując za granicą musimy ponosić dodatkowe koszty związane z przelewami gotówkowymi pomiędzy różnymi państwami.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Kantor internetowy KantorDarex.pl dba o wysoki poziom bezpieczeństwa danych swoich klientów, a także o bezpieczeństwo transakcji walutowych wykonywanych za pośrednictwem naszego serwisu. Korzystając z naszego kantoru internetowego masz pewność, że Twoje dane są przetwarzane w sposób zgodny z prawem i całkowicie bezpiecznie.

Twoje pieniądze są bezpieczne

Wszystkie pieniądze, które wpłacisz do swojego portfela walutowego w internetowym kantorze KantorDarex.pl, znajdują się na naszych nieoprocentowanych kontach bankowych przeznaczonych tylko i wyłącznie do obsługi transakcji walutowych klientów naszego kantoru.

Oznacza to, że Twoje środki finansowe nie są wykorzystywane do finansowania działalności naszego kantoru. Oczekują one na naszych kontach bankowych na wykonanie Twoich dyspozycji wymiany waluty bądź wypłaty środków na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Bezpieczeństwo przelewów

Internetowy kantor wymiany walut KantorDarex.pl pozwala na dokonywanie wymian walutowych bez wychodzenia z domu. W praktyce jednak wszystkie transfery pieniężne wykonywane przez klienta do kantoru i odwrotnie, odbywają się za pośrednictwem bankowych platform transakcyjnych.

Oznacza to, że wykonując na przykład transakcję wpłaty pieniędzy do swojego portfela walutowego, tak naprawdę dokonujesz przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego na konto bankowe naszego kantoru. Podobnie, jeśli wymieniasz pieniądze przechowywane w swoim portfelu i zlecasz przelew na wybrane konto, to wszystkie operacje z tym związane wykonywane są zawsze na przystosowanych do tego celu profesjonalnych platformach bankowych.

Nie musisz zatem martwić się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy, ponieważ na każdym etapie są one przechowywane oraz przesyłane z wykorzystaniem bankowych serwisów transakcyjnych.

Szyfrowana komunikacja

Aby zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo przetwarzania informacji na stronie naszego kantoru, serwis KantorDarex.pl wyposażony jest w tzw. certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru internetowego, co gwarantuje pełną poufność danych.

Certyfikat SSL pozwoli Tobie także zweryfikować dane naszej firmy. Wystarczy, że w pasku przeglądarki klikniesz na wyświetlany certyfikat, a następnie w informacjach szczegółowych odszukasz danych podmiotu, będącego posiadaczem certyfikatu.

Dane osobowe

Twoje dane osobowe przechowywane są w naszej bazie danych z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dane osobowe, które przechowujemy nigdy nie są wykorzystywane w celach innych niż realizacja działalności kantoru internetowego, a w szczególności nie są przekazywane osobom trzecim w celach marketingowych lub innych, nie związanych z naszą działalnością.

Zbiór danych osobowych zebranych i przetwarzanych przez serwis KantorDarex.pl, zgodnie z wymogami prawnymi, zarejestrowany jest w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa

Nasza firma stosuje wiele różnorodnych środków bezpieczeństwa, abyś nie musiał martwić się o swoje pieniądze. Pamiętaj jednak, że bardzo istotne jest, abyś sam dbał o poufność swoich danych, a w szczególności nie ujawniał hasła dostępu do swojego konta w internetowym kantorze KantorDarex.pl.

Pamiętaj, że internetowy kantor KantorDarex.pl nigdy nie wysyła do swoich użytkowników żadnych informacji mailowych ani innego rodzaju treści z prośbą o podanie hasła dostępu do konta użytkownika. Hasło dostępu do Twojego konta użytkownika powinieneś znać tylko Ty i najlepiej abyś regularnie je zmieniał.

  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.2686 4.2896
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9402 3.9612
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.4277 4.4637
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.0773 5.1093
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.3547 0.3597
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.5711 0.5761
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.3627 0.3677
Aktualizacja: 2024-07-24 10:06:16
Obsługujemy wszystkie polskie banki online oraz przelewy międzynarodowe w ramach systemu IBAN. Jeśli posiadasz rachunki walutowe w poniższych bankach, Twoje transakcje zostaną zrealizowane ekspresowo. Sprawdź czasy realizacji transakcji i koszty przelewów.
Alior Bank, transakcje ekspresoweAlior Alior Sync, transakcje ekspresoweAlior Sync Nordea Bank, transakcje ekspresoweNordea Bank BPH, transakcje ekspresoweBPH Bank Gospodarki Żywnościowej, transakcje ekspresoweBGŻ Bank Ochrony Środowiska, transakcje ekspresoweBOŚ Bank Pekao SA, transakcje ekspresowePekao SA PKO BP, transakcje ekspresowePKO BP Raiffeisen Polbank, transakcje ekspresoweRaiffeisen Polbank Millennium Bank, transakcje ekspresoweMillennium BZ WBK, transakcje ekspresoweBZ WBK ING Bank, transakcje ekspresoweING mBank, transakcje ekspresowemBank MultiBank, transakcje ekspresoweMultiBank Deutsche BankDeutsche Getin BankGetin Idea BankIdea
Alior Alior Sync Nordea BPH BGŻ BOŚ Pekao SA PKO BP Raiffeisen
Polbank
Millennium BZ WBK ING mBank MultiBank Deutsche Getin Idea