INFOLINIA: +48 (91) 433 33 33

Internetowa wymiana walut – praca za granicą

Osoby pracujące na co dzień poza granicami naszego kraju doskonale zdają sobie sprawę, jak kłopotliwe i uciążliwe bywa realizowanie przelewów walutowych z waluty w której zarabiają, na konta swoich bliskich, którzy przebywają w tym czasie w ojczyźnie. Aby ułatwić życie wszystkim osobom, które na co dzień zmagają się z takim problemem, kantor internetowy KantorDarex.pl udostępnia możliwość szybkiej, bezproblemowej wymiany waluty online, a następnie zrealizowania przelewu na zdefiniowane z góry konto odbiorcy.

Wymiana waluty online

Prowadzona na bieżąco wymiana waluty online za pomocą naszego systemu e-kantoru sprawia, że znacząco jesteśmy w stanie zmniejszyć koszta związane z realizacją przelewów zagranicznych, poprzez oszczędzanie na spreadzie walutowym wprowadzanym przez banki przy przewalutowaniu z konta w walucie obcej na konto złotówkowe. Kursy walut online aktualizowane w czasie rzeczywistym na naszej stronie sprawiają, że nie ma problemu z ustaleniem, jaka kwota wyjściowa wyniknie z wymienianej przez nas sumy. Każdy pracujący za granicą doceni łatwość i prostotę obsługi internetowego kantoru wymiany walut KantorDarex.pl i naszego systemu realizacji przelewów walutowych online.

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Internetowy kantor KantorDarex.pl umożliwia dokonywanie przelewów z kont zagranicznych na konta polskie i odwrotnie. Dzięki temu w prosty, przejrzysty, a przede wszystkim w szybki sposób możesz np. przesłać do kantoru swoje pieniądze z konta zagranicznego, wymienić je na złotówki, a nastęnie przesłać je na konto bankowe swojej rodziny w Polsce.

Umożliwiamy wykonywanie przelewów w ramach kont bankowych dla ponad 60 krajów, a wśród nich obsługujemy takie kraje jak:

 • Niemcy
 • Wielka Brytania
 • Irlandia
 • Szwajcaria
 • Francja
 • Włochy
 • Norwegia
 • Szwecja
 • Dania
 • Belgia
 • Holandia
 • Czechy

oraz wiele innych.

Przeczytaj więcej o możliwości dokonywania przelewów zagranicznych i zapoznaj się z listą obsługiwanych przez nas krajów.

Twoje dane i dane rodziny

Aby ułatwić Tobie przesyłanie pieniędzy między Tobą a Twoją rodziną, dajemy Ci możliwość zdefiniowania w systemie kantoru danych poszczególnych osób, które będą stronami w Twoich transakcjach.

W tym celu w swoim panelu klienta masz do dyspozycji specjalną sekcję właściciele rachunków, w której możesz zapisać dokładne dane osobowe poszczególnych osób, których konta bankowe będą brały udział w Twoich transakcjach.

Twoje konta bankowe i konta rodziny

Jeśli zdefiniowałeś w systemie kantoru swoje dane osobowe i dane swojej rodziny, to w sekcji rachunki bankowe bardzo łatwo możesz przyporządkować poszczególnym osobom konkretne numery rachunków bankowych.

Dzięki temu w czytelny sposób będziesz miał zdefiniowane i zorganizowane dane swojej rodziny wraz z przypisanymi do niej kontami bankowymi. Umożliwi to Tobie dokonywanie przelewów waluty z zagranicy, wymianę tej waluty, a następnie wybór i wskazanie osoby z rodziny, która ma być odbiorcą przelewu złotówkowego.

  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.8283 3.8453
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.2745 4.2905
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   3.8875 3.9135
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   4.9518 4.9768
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.5707 0.5754
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4163 0.4211
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.3951 0.3997
kantor internetowy, kupno CAD, sprzedaż CAD CAD   2.9120 2.9300
kantor internetowy, kupno HUF, sprzedaż HUF HUF 1.2920 1.2991
kantor internetowy, kupno CZK, sprzedaż CZK CZK   0.1654 0.1696
kantor internetowy, kupno TRY, sprzedaż TRY TRY   0.6594 0.6664
kantor internetowy, kupno BGN, sprzedaż BGN BGN   2.1801 2.1961
kantor internetowy, kupno MXN, sprzedaż MXN MXN   0.1985 0.2025
kantor internetowy, kupno ZAR, sprzedaż ZAR ZAR   0.2571 0.2621
kantor internetowy, kupno AUD, sprzedaż AUD AUD   2.6197 2.6367
kantor internetowy, kupno RUB, sprzedaż RUB RUB   0.0576 0.0626
kantor internetowy, kupno JPY, sprzedaż JPY JPY 3.5318 3.5418
kantor internetowy, kupno RON, sprzedaż RON RON   0.8972 0.9032
Aktualizacja: 2019-10-20 23:12:25
Obsługujemy wszystkie polskie banki online oraz przelewy międzynarodowe w ramach systemu IBAN. Jeśli posiadasz rachunki walutowe w poniższych bankach, Twoje transakcje zostaną zrealizowane ekspresowo. Sprawdź czasy realizacji transakcji i koszty przelewów.
Alior Bank, transakcje ekspresoweAlior Alior Sync, transakcje ekspresoweAlior Sync Nordea Bank, transakcje ekspresoweNordea Bank BPH, transakcje ekspresoweBPH Bank Gospodarki Żywnościowej, transakcje ekspresoweBGŻ Bank Ochrony Środowiska, transakcje ekspresoweBOŚ Bank Pekao SA, transakcje ekspresowePekao SA PKO BP, transakcje ekspresowePKO BP Raiffeisen Polbank, transakcje ekspresoweRaiffeisen Polbank Millennium Bank, transakcje ekspresoweMillennium BZ WBK, transakcje ekspresoweBZ WBK ING Bank, transakcje ekspresoweING mBank, transakcje ekspresowemBank MultiBank, transakcje ekspresoweMultiBank Deutsche BankDeutsche Getin BankGetin Idea BankIdea
Alior Alior Sync Nordea BPH BGŻ BOŚ Pekao SA PKO BP Raiffeisen
Polbank
Millennium BZ WBK ING mBank MultiBank Deutsche Getin Idea